Ana sayfa

Zhuzhou ruili tools CO.,LTD. Kalite kontrol

İyi ürün kalitesi, hızlı teslimat, iyi servis tutumu!

—— Sevinç

Ürünleriniz gibi, bir dahaki sefere tekrar satın almanız gerekir. Harika teşekkür ederim.

—— David

Burada satın alındı, ürün performansı stabil, güvenilir!

—— bahar

Ben sohbet şimdi
qc profili
BİZ ÇİN'DEN MESLEKİ TUNGSTEN KARBÜR ÜRETİCİSİ

Vuili Karbür kendi Ar-Ge'sini üstlendi ve tungsten karbür ve karbür parça montajları üretti ve ayrıca Kuzey Amerika, Avrupa ve Güney Afrika ve Güneydoğu Asya'ya boş ve bitmiş karbür ürünleri ihraç etti.

Gelişmiş tesisleri ve üst düzey ekipleri ile firmamız, karbür çubuklar, karbür plakalar, karbür bilyeler ve standart olmayan karbür parçalar dahil olmak üzere her türlü semente karbür ürün tipine ve boyutuna sahiptir. Tungsten karbür ürünlerimizin aşağıdaki alanlarda yaygın olarak kullanılmasından gurur duyuyoruz: Mekanik salmastralar, petrol ve doğal gaz endüstrisi, Yeni Enerji, Askeri endüstri, Havacılık, Otomobil parçaları endüstrisi, Çelik eritme, Kömür madenciliği, Kimya endüstrisi.

Vuili Karbür, tungsten karbür endüstrisinde tutkulu bir yenilikçidir. Dünya çapındaki müşterilerimize hem standart hem de özel semente karbür parçalar sağlamak için ileri mühendislik ve üretim teknolojimizi kullanmaya odaklandık. Zengin pazar deneyimimiz sayesinde, işle ilgili zorluklarınızı çözmenize ve pazar fırsatlarınızı en iyi şekilde değerlendirmenize yardımcı olacak özel, kapsamlı çözümler sunuyoruz.

Çünkü Vuili karbür sürdürülebilirlik, müşterilerimize değer verdiğimiz ve onlara sürekli olarak değer verdiğimiz için ticari ilişkilerimizi tanımlamak için kullanılabilecek bir kelimedir. Bu amaçla, sizinle ve şirketinizle karşılıklı olarak yararlı, uzun vadeli bir ilişki kurma ve teşvik etme konusunda heyecanlıyız ve bu başlangıcı bekliyoruz.

Sertifikalar
 • Zhuzhou ruili tools CO.,LTD.

  Standart:Certificate Approval

  Sayı:10113Q12413ROM

  Yayımlanma tarihi:2016-12-04

  Bitiş tarihi:2019-12-03

  Kapsam/Aralık:Production of Carbide Blades

  Tarafından verilen:Beijing Zhongliantianrun Certification Center

 • Zhuzhou ruili tools CO.,LTD.

  Standart:Business license

  Sayı:91430202687437830N

  Yayımlanma tarihi:2009-05-05

  Bitiş tarihi:2029-05-04

İletişim bilgileri
Zhuzhou ruili tools CO.,LTD.

İlgili kişi: Mrs. Liu

Tel: 86-731-22758299

Faks: 86-0731-22758585

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)